Wynajem samochodu

 Chcesz wynająć samochód? To bardzo proste.

Możesz to zrobić wypełniając formularz na naszej stronie lub dzwoniąc na infolinię.

Chcesz zarezerwować samochód, ale preferujesz kontakt telefoniczny?
Masz pytania? Zadzwoń +48 603 898 400

 

Jak można zarezerwować samochód?

Najłatwiej przez nasz internetowy formularz rezerwacji. Należy w nim wybrać preferowaną klasę samochodu, daty odbioru i zwrotu, wyposażenie dodatkowe, podać swoje dane. Potwierdzeniem dokonania rezerwacji jest mail zwrotny wysłany na podany podczas rezerwacji adres mailowy. Jeśli nie masz dostępu do internetu, możesz skorzystać z naszej infolinii +48 603 898 400.

 

Jakie potrzebne są dokumenty?

Aby wynająć samochód musisz posiadać prawo jazdy i drugi dokument tożsamości (dowód osobisty albo paszport).

 

Wynajętym samochodem można wyjechać poza granice?

Jeśli planujesz podróż zagraniczną, poinformuj nas o tym przed odbiorem samochodu. Po otrzymaniu pisemnej zgody możesz wyjechać do wszystkich krajów kontynentalnych Unii Europejskiej. Podróż do krajów spoza tej listy wymaga wcześniejszego kontaktu mailowego lub pod numerem telefonu +48 603 898 400 .Wyjazd poza granice Polski wiąże się z niewielką opłatą, wynikającą z konieczności rozszerzenia ubezpieczenia assistans.

 

Co w przypadku awarii samochodu lub wypadku?

W przypadku jakiejkolwiek awarii, unieruchomienia samochodu, kolizji drogowej i innych zdarzeń związanych z wynajętym autem, prosimy o bezzwłoczny kontakt z numerem +48 603 898 400. Nasz pracownik udzieli wyczerpujących informacji na temat dalszego postępowania. Numer dostępny jest non-stop - 24 godziny na dobę, przez cały rok, również dla osób dzwoniących spoza Polski.